Misli Basarak, Sistem Oynayarak İddaa da Para Kazanmanın Yolları

Gönderen : Çağdaş Ekşi Tarih : 09.11.2012 19:39:00 - Yorumlar

Sistem ve Misli İddaa Oynama

Eğer misli girmek istiyorsanız elinizde tuttuğunuz banko maçlar da varsa ilk olarak üst tarafta yazdığımız şekilde maçları kontrol ediniz.Ve öyle oynayınız

ÖRN:

100 tl basıcaksınız 4 banko maçınız var ve örn 400 tl veriyo bunu böyle oynıyıcagınıza sistem 3 4 oynayıp oran 320 lere düşüyor ama kuponunuz en azından bir tek maç yattımı bütün kupon yapmaktansa kuponun parasınıdan biraz fazlasını almak insana bişe kaybettirmeyecektir.

Bidaha oynama fırsatı bulacaksınız.Ondan biz Banko Kuponlar olarak misli oynayan kişiler için bu yolu tercih etmelerini istiyoruz.

Etiket : Misli İddaa , Sistem Oynama İddaa, banko maç  iddaa

Okunma Sayısı : 1453

Yorumlar

pmONxgJLd

Ben de e7ok teşekkfcr ederim. Ama beni brazicık yanlış anlamışsınız galiba. d6ncelikle; sizin dediğiniz tarihlerde benim de beklentilerim! bir hafta f6ncesinden aynıydı, hala da aynı, ve bununla ilgili e7alıştığım yerdeki arkadaşlarımı uyardım. Ama kesin konuşmadım. Yorumlarıma bakarsanız beklentilerimizin aynı olduğunu gf6rfcrsfcnfcz. Zaten son GFS e7ıktısının da daha sonra değişeceğini f6nceki yazımda sf6ylemiştim(Beklenti olarak) Benim anlatmak istediğim lokal yerlerle ilgili yaptığınız spesifik değerlendirmeler. Ben sadece bf6yle konularda biraz daha temkinli ve bilimsel konuşmak taraftarıyım. Sizin dediğiniz; benim de var kendime gf6re kullandığım yf6ntemler, sf6zfc bence bilimsel değil. Ancak ae7ıklarsanız, verilere, istatistiklere dayandırırsanız bilimsel olma ihtimali olur. Şunu atlamayayım. Benim yf6ntemlerimle sizin yf6ntemlerinizin sizi okuduğum kadarı ile benzer olduğunu dfcşfcnfcyorum. Ama ben hala buna bilimsel diyemiyorum. c7fcnkfc yazılmış ve kabul edilmiş bir makalem yok.Bu sf6ylediklerimi de yanlış anlamayın lfctfen. Ben sadece biraz temkinli olmanızı, biraz da bilgilerinizi brazicık bilimsel zeminde sunmanızı istiyorum. tabi daha f6nce dediğim gibi bu tamamen sizin bileceğiniz bir iş. Ama lfctfen sistem gelip etkilendiğimizde, ben size sf6ylemiştim demeyin. Kesindi demeyin. c7fcnkfc 15-20 gfcn f6nce sadece temenni edilir. Siz de bilirsiniz ki hava tahminciliğinin en e7ok geliştiği yerlerde tahmin ie7in en e7ok 1-2 bilemediniz 3 gfcne vakit ayrılır. 3-4 gfcnden sonrası hele 10 gfcn sonrası tahmincilikten başka kategorilerde değerlendirilir. Ama o kadar e7ok etkilenmezsek benim hala aynı şeyleri sf6ylemeye hakkım olur. c7fcnkfc benim şu anda sf6ylediklerim bilimselliğe aykırı değil. Bu arada benim de şu anki temennilerim ve bilimsel olmayan tahminlerim şu anda tamamen sizinle paralel. Ama hie7kimseye bunun değişmeyeceğini sf6yleyemiyorum. Soranlara Ankara bol bol kar alacak diyorum ve ekliyorum. Tahminlerim ŞİMDİLİK Bd6YLE.

Eklenme Tarihi : 19.02.2013 03:06:47 | Banko Maçlar, Banko Kuponlar

Yorum Yaz

Ad Soyad :
Yorumunuz :