Maç Tahminleri

Gönderen : Çağdaş Ekşi Tarih : 09.11.2012 20:17:00 - Yorumlar

İddaa da Maç Tahmini Yapmak

Maç tahminleri ; iddaa da maç tahmini yapmak hiçde kolay bir iş değildir.Her ne kadar banko maçta gözükse ya nolur bu banko maç ya yenilir ya yener ya da berabere kalır ancak bu kadar basit maalesef olmuyor o 3 sonucu tahmin etmek.Maç tahminleri yaparken 3 önemli özelliği verileri baz almamız gerekir.

1-) Daha Önce rakibine hiç yenilmemiş bir takıma şu soru ile yaklaşılmalıdır.Bu maç da ne oldu da eskiden olmayan ne değiştide bu takımı yenebileceksin.Eğer bu soruya bir cevabınız yok ise bu takım banko maç olarak banko kuponunuza yazabilirsiniz bu maç tahmini. 2-) Önceden Aralarında yapılmış maç sonuçları ilede maç tahminleri yapabilirsiniz.

3-) İddaa nın verdiği oran eğer bir maç tahmininde düşüyor veya yükseliyorsa bilinki o sonuç gelme ihtimali çok yüksek veya çok düşüktür. Örn ; oran 2,20 sonradan 2,15 gibi düşüyorsa bu maçta sonuç belli anlamına geliyor.Bu tür banko maçları bularakta maç tahminleri , banko kupon , banko kuponlar yapılabilir.

Etiket : Maç Tahminleri

Okunma Sayısı : 1273

Yorumlar

ramazan

selam ben netden bahis oynamaktayim bet365 bwin gibi sitelerde bana yardimci olursaniz bende size kazancima ortak ederim almanyada yasamaktayim mail metiny@gmx.de saygilar görüsmek uzere

Eklenme Tarihi : 17.03.2013 21:27:23 | Banko Maçlar, Banko Kuponlar

Yorum Yaz

Ad Soyad :
Yorumunuz :