İddaa Tahminleri

Gönderen : Çağdaş Ekşi Tarih : 09.11.2012 20:08:00 - Yorumlar

İddaa Tahminleri, Banko Maçların Analizleri

Herkesin Hayalidir doğru iddaa tahmini ile paralar kazanmak ama herzaman kağıt üzerinde bu bunu yener demek kadar kolay olsaydı keşke bir maçın sonucu hakkında iddaa tahminleri yapmak ama okadar da zor değil sadece emek ister ne kadar üstüne düşersek okadar çok kazanırız.Sadece haftada bir iddaa bültenine bakmak la olması çok zor eğer oluyosa bence iddaa değil sayısal loto falan oynayın şansınız okadar yüksek demektir.

İddaa da doğru iddaa tahminleri yapabilmek için oturup bu işe zaman harcamanız lazım. Mesela Takımların puan durumu , daha önce aralarında yapılmış maçlar ev sahibimi , takım o hafta deplasman da mı , takımın evinde attığı gol sayısı , aynı şekilde deplasmanda attığı gol sayısı, takımın evinde kazandığı maçlar , evinde favorimi yani banko maçmı banko kuponlara yazılabılır mı ole bır iddaa oran vermiş mi, gibi durumlar sizin iddaa tahminleri konusunda sonuca gitmenize daha çok yardımcı olacaktır.

Benim tavsiyem iddaa tahminleri yaperken iyi bir araştırma yapıp o haftaki takımın ruh halini göz önüne alıpiddaa tahmininizi yapmanızdır.

Etiket : İddaa Tahminleri

Okunma Sayısı : 636

Yorumlar

Yorum Yaz

Ad Soyad :
Yorumunuz :